Dani Ceballos znovu projevil své lásky k Arsenalu
نوشته شده توسط : Anny

Arsenal musí učinit další důležitý krok k tomu, aby se stal znovu zápasem čtyř nejlepších Premier League. Bohužel „kdokoli“ nemá na starosti nábor v premiérovém zábavním průmyslu v severním Londýně, takže místo toho, aby se obránce, který dokáže bránit prioritu, připojil k frontě klubů, které chtějí podepsat útočníka Donyell Malen s PSV Eindhovenem ve výši 50 milionů GBP Fotbalové dresy. V této sezoně zaznamenal 10 gólů ve 13 hrách.

Unai Emery odhalila tři obránce Arsenalu, kteří by se mohli v úterý večer vrátit k akci proti Nottinghamskému lesu, s Robem Holdem, Hectorem Bellerinem a Kieranem Tierneyem ve hře. I přes tento nedostatek negativních výsledků v minulém měsíci se Emery ocitl pod obrovským tlakem stoupenců Arsenalu, z nichž velká část by ráda viděla, jak by ho zahnal ze severního Londýna.

Arsenal neztratil zápas od pochopitelné porážky Liverpoolu v Anfieldu v Anfieldu před 3 měsíci. Od té doby má klub dvě remízy a dvě vítězství ve všech soutěžích a čtvrtý v tabulce anglické Premier League s 11 body. Přestože Gunners v posledním zápase před začátkem zářijové mezinárodní přestávky vytáhl 2-2 s archivalem Tottenhamem - zápas, který vás ujišťuji, měl spoustu problémů - skutečné problémy začaly v prvním zápase zpět od přestávka proti Watfordu na Vicarage Road.

Dani Ceballos na sobě Fotbalové dresy Arsenal znovu ukázal, jak moc miluje hraní pro Arsenal, přestože je zapůjčen v klubu, vášnivě oslavuje vítěze Pierra-Emericka Aubameyanga proti Aston Villa. O méně než 10 minut později se Arsenal vyrovnal Calum Chambers - ale zatímco lavička v Arsenalu oslavovala, Ceballos zůstal v chladu, když chtěl svým spoluhráčům dosáhnout dalšího cíle.